V souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se v budově školy od 11. 3. neuskutečňuje výuka a nekonají se žádné akce pro veřejnost.

Všem žákům a studentům byly vedením školy zaslány instrukce k výuce elektronickou poštou. Pokud by tuto zprávu některý z žáků nebo studentů neobdržel, potom je nutné aktualizovat své kontaktní údaje na studijním oddělení.

KONZERVATOŘ

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021 do 1. ročníku oborů vzdělání s talentovou zkouškou - další informace v části stránek pro uchazeče! Pokud bude v termínu konání 2. kola přijímací zkoušky dne 12. 5. škola ještě uzavřena, budou uchazeči informováni o jiném pozdějším termínu 2. kola. Termín pro zaslání přihlášky do 16. 4. je platný.

VOŠ

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021 do 1. ročníku vzdělávání ve vyšší odborné škole - další informace v části stránek pro uchazeče!

Školní poradenské pracoviště

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka v souladu s vyhláškou č. 72/2005 Sb. o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních zabezpečuje poskytování poradenských služeb ve škole školním poradenským pracovištěm, ve kterém působí školní metodik prevence, výchovný poradce a konzultant. Za poskytování poradenských služeb na škole zodpovídá ředitelem školy pověřený statutární zástupce ředitele Mgr. Pavel Šimáček.

Členové školního poradenského pracoviště spolupracují s třídními i dalšími učiteli, vychovateli domova mládeže a nepedagogickými pracovníky školy.

Rozsah poskytovaných poradenských služeb odpovídá počtu a vzdělávacím potřebám žáků a studentů, jedná se zejména o průběžnou a dlouhodobou péči o žáky s výchovnými či vzdělávacími obtížemi a vytváření příznivého sociálního klimatu ve třídách, včasnou intervenci při aktuálních problémech u jednotlivých žáků a třídních kolektivů a předcházení všem formám rizikového chování včetně různých forem šikany a diskriminace.

Školní poradenské pracoviště tvoří:

Školní metodik prevence Mgr. Denisa Maštálková
E-mail: mastalkova.denisa@kjj.cz

Výchovný poradce Mgr. Jitka Farkašová
E-mail: farkasova.jitka@kjj.cz

Konzultační hodiny: úterý 14:30 – 16:00, místnost 102B
Po předchozí domluvě možnost jiného termínu.

Konzultant PaedDr. Mgr. Markéta Kozinová, Ph.D.

Standardní činnosti školního metodika prevence

Standardní činnosti výchovného poradce