Eng Kontakty

V souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se v budově školy od 11. 3. neuskutečňuje výuka a nekonají se žádné akce pro veřejnost.

Všem žákům a studentům byly vedením školy zaslány instrukce k výuce elektronickou poštou. Pokud by tuto zprávu některý z žáků nebo studentů neobdržel, potom je nutné aktualizovat své kontaktní údaje na studijním oddělení.

KONZERVATOŘ

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021 do 1. ročníku oborů vzdělání s talentovou zkouškou - další informace v části stránek pro uchazeče! Pokud bude v termínu konání 2. kola přijímací zkoušky dne 12. 5. škola ještě uzavřena, budou uchazeči informováni o jiném pozdějším termínu 2. kola. Termín pro zaslání přihlášky do 16. 4. je platný.

VOŠ

Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021 do 1. ročníku vzdělávání ve vyšší odborné škole - další informace v části stránek pro uchazeče!

Události (26. Června 2019)

Zobrazit celý archiv akcí

Recitály VOŠ – Matěj Holeček/Jan Kusovský

26. Června 2019

Začátek akce: 19:00

Recitály VOŠ – Matěj Holeček/Jan Kusovský (Reduta, Praha 1)

Recitál Jana Kusovského společně s Matějem Holečkem ve středu 26.6. v Redutě.

Zahraje:
HK trio

Kontrabasista Honza Kusovský přizval ke spolupráci kolegy z bigbandu VOŠ KJJ, aby si společně vyzkoušeli komornější žánr klavírního jazzového tria. Zazní především moderní kompozice poslední dekády.

Složení:
Honza Kusovský - kontrabas
Mikuláš Pokorný - piano
Matěj Holeček - bicí

a jako host
Lucia Chugai - zpěv