Eng Kontakty

COVID-19

Po příchodu do budovy školy si vydesinfikujte ruce desinfekčními gely ve vstupním prostoru. Na toaletách jsou k dispozici desinfekční mýdla.

Nevstupujte do budovy školy, pokud vykazujete známky respiračního onemocnění nebo jste byli v posledních dnech ve styku s osobou pozitivně testovanou na covid-19.

Události (17. Ledna 2023)

Zobrazit celý archiv akcí

Koncert klavírního oddělení

17. Ledna 2023

Začátek akce: 18:00

17. 1. 2022 v 18:00 hodin ve Velkém sále

  1. Robert Glasper: So beautiful

    Ema Pilařová - klavír, 4.ročník
    Giulia Amerighi - baskytara, 4.ročník
    Mathias Westerdijk - bicí nástroje, 4. ročník

  2. Bruno Martion: Estate

    Kristýna Harvanová - klavír, 2. ročník

  3. Bronislaw Kaper: On the green dolphin street

    Filip Baader - klavír, 2. ročník
    Ladislav Nič - bicí nástroje, 1. ročník VOŠ Jazz
    Emil Novotný - kontrabas, 3. ročník

  4. Jimmy Van Heusen: It could happen to you

    Nicolas Gatto - klavír, 2. ročník

  5. Hirome Uehara: Old castle by the river

    Nicolas Gatto - klavír, 2. ročník
    Adam Dzuro - bicí nástroje, 4. ročník
    Samuel Kuba - basová kytara, 3. ročník

  6. Gerhard Winkler, Fred Rauch: Answer Me, My Love (as played by Keith Jarrett)

    Roman Palisa - klavír, 6. ročník

  7. Keith Jarrett: So Tender

    Roman Palisa - klavír, 6. ročník
    Jan Korba - basová kytara, 6.ročník
    Adam Dzuro - bicí nástroje, 4. ročník

  8. Emil Novotný: Soundbound
    Jan Hejduk: SKH
    Filip Baader: Sphere of Blue

    Mikuláš Homolka - trubka, 3. ročník
    Jan Hejduk - saxofon, 3. ročník
    Emil Novotný - kontrabas, 3. ročník
    Filip Baader - klavír, 2. ročník
    Štěpán Kolačný - bicí nástroje, 1. ročník

  9. Philip Lassiter: Babayaga
    Snarky Puppy feat. Laura Mvula: Sing To The Moon
    Louis Cole: Real life

    Mikuláš Homolka - trubka, 3. ročník
    Jan Hejduk - saxofon, 3. ročník
    Ondřej Vondráček - saxofon, 3. ročník
    Daniela Humlová - basová kytara, 3. ročník
    David Sobota - kytara, 3. ročník
    Radim Leher - klavír, 3. ročník (skladba)
    Vojtěch Záhora - bicí nástroje, 2. ročník
    Gaia Anzari - zpěv, 4. ročník

Na nastudování programu se podíleli profesoři:
Ondřej Kabrna (6, 7), Vít Křišťan (2, 3, 4, 5), Jiří Neužil (1), Richard Šanda (8, 9)